Nasze sukcesy

Od wielu lat nasze dzieci są laureatami różnych konkursów zarówno miejskich jak i wojewódzkich: piosenek przedszkolnych, tanecznych, plastycznych, recytatorskich. Uczestniczą w przeglądach małych form teatralnych. Zdobywają wiele nagród i wyróżnień.puchar

Rok przedszkolny 2016/ 2017

  • Bartek żukowski – grupa IV – wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangurek Przedszkolaka” Przedszkole Samorządowe nr 64”Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku
  • Kamil Łaszkiewicz – grupa IV – II miejsce w MiejskimTurnieju Warcabowym.  Przedszkole Samorządowe nr 26 w Białymstoku
  • Łukasz Malinowski – grupa IV – IV miejsce w MiejskimTurnieju Warcabowym.  Przedszkole Samorządowe nr 26 w Białymstoku
  • Bagiński Janek, Kościuk Wiktor, Kozłowski Szymon, Liberska Kamila, Łabieniec Marysia, Malinowski Łukasz, Nosal Filip, Ponciło Ola, Suchodolska Amelka, Żukowski Bartek – grupa IV – nagrody w grupowym konkursie „Zdrowo na sportowo” PS 48 w Białymstoku
  • Weronika Siebiesiuk „Samochwała” J. Brzechwy, Łukasz Malinowski „Na wyspach Bergamutach” J. Brzechwy, Patryk Miron „Skarżypyta” Brzechwy, Grześ Sas „Leń” Brzechwy – grupa IV –eliminacje do X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” konkurs grupowy
  • Karolina Koronkiewiczgrupa II – nagroda w konkursie plastycznym „Mały Miś odwiedza znane bajki” Przedszkole Samorządowe nr 41 Integracyjne w Białymstoku
  • Milena Dulko – grupa II – nagroda w konkursie plastycznym „Mały Miś odwiedza znane bajki” Przedszkole Samorządowe nr 41 Integracyjne w Białymstoku
  • Milena Dulko – grupa II – wyróżnienie w IX edycji konkursu plastycznego „Radosna Rodzina – Szczęśliwe Dziecko” 2016 Przedszkole Samorządowe nr 30 im. Świętego Jana Pawła II „Radosne” w Białymstoku
  • Marysia Skibińska – grupa II – nagroda w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Optymistycznych Przedszkoli „Uśmiech dziecka – ósmy kolor tęczy” Przedszkole Samorządowe nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Milena i Bartek Dulko – grupa II – wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Optymistycznych Przedszkoli „Uśmiech dziecka – ósmy kolor tęczy” Przedszkole Samorządowe nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Marysia Skibińska, Wiktoria Półtorak, Katarzyna Rejent grupa II- nagrody w konkursie plastycznym  ” Za co kochamy wiosnę” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 48 ” Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Karolina Koronkiewiczgrupa II – II nagroda w konkursie plastycznym „Wiosno, ach to Ty” organizowanym przez Przedszkole Publiczne Puchatek w Białymstoku.
  • Aleksandra Choćko – grupa V – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Za co kochamy Wiosnę” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 48 „Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Hania Teul grupa I- wyróżnienie w konkursie recytatorskim “O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
  • Ewelina Łaszkiewicz – gr. II – wyróżnienie w  konkursie piosenki „Wiosna piosenką malowana” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 49 w Białymstoku
  • Karolina Koronkiewiczgrupa II – wyróżnienie w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Przygody Tymoteusza Rymcimcim” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku
  • Milena Bohdangrupa II – wyróżnienie w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Przygody Tymoteusza Rymcimcim” organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 58 Integracyjne im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku
  • Milena Bohdangrupa II – nagroda w VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Prawa dziecka w oczach przedszkolaka” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 79 w Białymstoku
  • Hania Teul gr I – nagroda w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 48 “Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Wiktoria i Mateusz Pełszyk gr I –  nagroda w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego “Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 48 “Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Julia Sokólska –  gr IV – nagroda w konkursie plastycznym “Czary Pani Jesieni”
  • Julia Sokólska – gr IV – wyróżnienie w konkursie plastycznym “Białystok moje miasto”
  • Weronika Siebiesiuk – gr IVwyróżnienie w konkursie plastycznym “Białystok moje miasto”
  • Julia Moćkun – grupa III – nagroda w konkursie plastycznym “Zimo baw się z nami” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 28 w Białymstoku
  • Katarzyna Rejent gr. II – nagroda w konkursie plastycznym  „Bajki w zimowej szacie” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 56 w Białymstoku
  • Aleksandra  Choćko  – gr V- nagroda w konkursie plastycznym „Polska moja Ojczyzna” organizowanym przez Szkołę Podstawową  Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  • Antek Cukierda – gr. III –  nagroda za piosenkę w Mikołajkowej Gali Przedszkolaków
  • Katarzyna Rejent gr. II – wyróżnienie w XII edycji miejskiego  konkursu plastycznego „Bohaterowie ulubionych bajek” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku
  • Karolina Koronkiewicz – gr. II – wyróżnienie w XII edycji miejskiego konkursu plastycznego „Bohaterowie ulubionych bajek” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku
  • Maria Łabieniec – gr IV – nagroda  konkursie plastycznym “Ja i moja rodzina w moim mieście” organizowanym przez Urząd Miasta Białegostoku
  • Julia Sokólskagr IV – nagroda w konkursie plastycznym “Czary Pani Jesieni” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 53 w Białymstoku

Rok przedszkolny 2015/ 2016

  • Bartek Żukowski gr IV – wyróżnienie / dyplom i nagroda rzeczowa/w XII edycji konkursu matematycznego PS 64.
  • Nagroda; Grupa I Ewa Jakoniuk: Grupa III Julia Talipska: Grupa V Milena Jakoniuk
  • Nagroda w wewnątrzprzedszkolnym konkursie recytatorskim ” Zdrowym być”- Wiktoria Pełszyk 
  • Szymon Kozłowski z gr IV z siostrą Natalką z gr I-  I miejsce w rodzinnym konkursie recytatorskim „Zdrowym być”
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym” Za co kochamy wiosnę”- Martyna Lenkiewicz-grupa I
  • Nagroda w wewnątrzprzedszkolnym konkursie recytatorskim ” Zdrowym być”- Emilia Makac z mamą oraz Kornelia Rółkowska z mamą- grupa II
  • Nagroda w konkursie plastycznym” Za co kochamy wiosnę”- Milena Bohdan-grupa II
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym ” Moja Rodzina” w PS nr 30 w Białymsoku- Milena Dulko
  • Weronika Purta – grupa IV nagroda/dyplom i nagroda rzeczowa/  w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ” Za co kochamy wiosnę?
  • Grześ Sas z Tatą gr IV- I miejsce w rodzinnym konkursie recytatorskim „Zdrowym być”
  • Aleksandra Bójkogrupa I wyróżnienie w konkursie recytatorskim:
    “Wiosna wierszem malowana”- Przedszkole Samorządowe nr 8
  • Milena Bohdan- grupa II nagroda  w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ” Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem”
  • Milena Bohdan – grupa IIwyróżnienie w II edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „ Moja Rodzina” Przedszkole Samorządowe Integracyjne nr 58 im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku
  • Łaszkiewicz Kamil grupa IV – I miejsce /dyplom, statuetka i nagroda rzeczowa/w Międzyprzedszkolnym Turnieju o tytuł „Najlepszy w Warcaby”  organizator Przedszkole Samorządowe nr 26 w Białymstoku
  • Gryszczuk Piotr grupa IV nagroda/dyplom i nagroda rzeczowa/ w IX edycji  Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ”Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem”
  •  Łaszkiewicz Kamil grupa IV – I miejsce /dyplom i nagroda rzeczowa/w Przedszkolnym Turnieju o tytuł „Mistrza Gry w Warcaby” P.S. 48 „Bajkowej Krainie
  • Czarnowski Dominik grupa IV – II miejsce/dyplom i nagroda rzeczowa/ w Przedszkolnym Turnieju o tytuł „Mistrza Gry w Warcaby” P.S. 48 „Bajkowej Krainie
  • Pawlicki Wiktor grupa IV – III miejsce/dyplom i nagroda rzeczowa/ w Przedszkolnym Turnieju o tytuł „Mistrza Gry w Warcaby” P.S. 48 „Bajkowej Krainie
  • Piotr Gryszczuk – grupa IV I miejsce w eliminacjach do IX edycji  wojewódzkiego konkursu recytatorskiego ”Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem”
    w P.S. 48 „Bajkowej Krainie”
  • Antek Cukierda – grupa III.  Nagroda w konkursie piosenki „Wiosna piosenką malowana”. Organizator – Przedszkole Samorządowe nr 49 im.J. Brzechwy w Białymstoku
  • Piotr Gryszczuk – grupa IV drugie miejsce, dyplom i upominek
  • w Turnieju MISTRZ PUZZLI w „Bajkowej Krainie”
  • Kinga Dłużniewska – gr IV Nagroda / dyplom i upominek/ w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie Bajek” Szkoła Podstawowa  Nr 34
  • Klaudia i Kamil Charabin gr IV wyróżnienie / dyplom i upominek/ w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie Bajek” Szkoła Podstawowa  Nr 34
  • Wiktor Pawlicki gr IV wyróżnienie / dyplom i upominek/ w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie Bajek” Szkoła Podstawowa  Nr 34
  • Kamila Liberska gr IV wyróżnienie / dyplom i upominek/ w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie Bajek” Szkoła Podstawowa  Nr 34
  • Piotr Gryszczuk – grupa IV wyróżnienie, upominek
    w Konkursie Recytatorskim Mikołajkowej Gali Przedszkolaka w MDK
  • Grzegorz Sas i Piotr Gryszczuk – grupa IV dyplom, upominek w konkursie recytatorskim – Mikołajkowa Gala Przedszkolaka MDK
  • Bartek Kulesza – grupa IV–dyplom, upominek w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej Przedszkolaka “Kto Ty jesteś…?” MDK
  • Kinga Dłużniewska, Wiktor Pawlicki, Wiktor Kościuk, Piotr Gryszczuk, Bartek Kulesza, Julia Wawrzynowicz, Klaudia i Kamil Charabin, Bartek Żukowski, Dominik Czarnowski, Ola Ponciło, Borys Adamczewski – grupa IV nagrody i wyróżnienia w konkursie na eko-zabawkę i strój ekologiczny
  • Hania  Kondratowicz – grupa V wyróżnienie, upominek w Konkursie Piosenki Mikołajkowa Gala Przedszkolaka w MDK
  • Marysia Piechowska – grupa III – upominek za występ na Jesiennej gali piosenki w Przedszkolu Samorządowym nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku.
  • Izabela Minkiewicz – grupa III – upominek za występ na Jesiennej gali piosenki w Przedszkolu Samorządowym nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku.
  • Milenka Jakoniuk -grupa  V – NAGRODA, upominek w Konkursie Plastycznym pt : ”Bohaterowie ulubionych bajek”- organizator Przedszkole Samorządowe nr 4
  • Zosia Sienicka – grupa V- WYRÓŻNIENIE , upominek w Konkursie Piosenki pt” Witajcie w naszej bajce” – organizator Przedszkole Samorządowe nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” – miejsce MDK
  • Franek Jaroszewicz – grupa V – dyplom , upominek w Konkursie Piosenki pt: „Witajcie w naszej bajce” – organizator Przedszkole Samorządowe nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” miejsce MDK
  • Aleksandra Choćko – grupa V- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt:„Jesień w moim mieście” Przedszkole Samorządowe  Nr 81 „Brzoskwiniowy Raj”
  • Agatka Markiewicz– grupa V – dyplom , upominek w Konkursie Plastycznym pt: „Kiedy śmieje się dziecko” Przedszkole Samorządowe Nr 68 im. Janusza Korczaka
  • Kamil Trusiewicz – grupa V –dyplom , upominek w Konkursie Plastycznym pt: „Kiedy śmieje się dziecko” Przedszkole Samorządowe Nr 68 im. Janusza Korczaka
  • Aleksandra Wronkowska – grupa V dyplom , upominek w Konkursie Plastycznym pt: „Kiedy śmieje się dziecko” Przedszkole Samorządowe Nr 68 im. Janusza Korczaka
  • Hania Kondratowicz – grupa V – dyplom, upominek w Konkursie Piosenki pt: „ „Malowała Jesień” Przedszkole Samorządowe Nr 21 „Na Bojarach”

Rok przedszkolny 2014/ 2015

  • Zuzanna Sienkiewicz grupa V – nagroda w konkursie plastyczno – literackim pod hasłem „Mleko piję – zdrowo żyję” Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
  • Martyna Zimnoch grupa V – nagroda w konkursie plastyczno – literackim pod hasłem „Mleko piję – zdrowo żyję” Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
  • Wojciech Pawlicki grupa V – nagroda w konkursie plastyczno – literackim pod hasłem „Mleko piję – zdrowo żyję” Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku
  • Jakub Han grupa V – wyróżnienie w turnieju matematycznym Kangurek – Przedszkole Samorządowe nr 64 w Białymstoku
  • Szymon Bielawski- grupa IV- nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt: “Mamo, Tato optymistycznie czas spędzamy – razem puzzle wymyślamy” – Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie
  • Maja Ustyniuk grupa V – nagroda w konkursie plastycznym organizowanym przez PS nr 48″ Bajkowa Kraina”-  “Zdrowo jemy- zdrowo żyjemy”.
  • Marcel Rybnik grupa V – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Niesamowite budowle” Przedszkole Gminne w Boninie
  • Maja Ustyniuk grupa V – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Niesamowite budowle” Przedszkole Gminne w Boninie
  • Zosia Sienicka – grupa II zdobyła NAGRODĘ  w XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w MDK
  • Martynka Nalazekgrupa II –zdobyła NAGRODĘ w konkursie plastycznym  „Za co kochamy Wiosnę” w Przedszkolu Samorządowym Nr 48 „Bajkowa Kraina”
  • Kamil Trusiewicz – grupa II zdobył NAGRODĘ w konkursie plastycznym „Za co kochamy Wiosnę” w Przedszkolu Samorządowym Nr 48 „Bajkowa Kraina”
  • Zosia Sienickagrupa II zdobyła NAGRODĘ w konkursie  muzyczno  –recytatorskim „Co to jest zdrowie” w Przedszkolu Samorządowym Nr 31
  • Martyna Zimnoch- nagroda w konkursie plastycznym- “Za co kochamy wiosnę?” – PS 48
  • Zuzanna Sienkiewicz grupa V – nagroda w Konkursie plastycznym „Wiosna budzi owady” 2015 – Przedszkole Samorządowe Nr 53 Marii Kownackiej „Plastuś”
  • Marcel Rybnik grupa V – nagroda w Miejskim Konkursie Plastyczno – Ekologicznym „Pomyśl kolego jak zrobić coś z niczego” Przedszkole Samorządowe nr 40 Wesołej Ludwiczki w Białymstoku
  • Jakub Han grupa V – udział w konkursie recytatorskim „O złotą różdżkę” MDK
  • Patryk Kwiatkowski – grupa V – I miejsce w IX Edycji Turnieju Warcabowego „Najlepszy w Warcaby” – Przedszkole Samorządowe nr 26 w Białymstoku
  • Wojtek Pawlicki – grupa V – II miejsce w IX Edycji Turnieju Warcabowego „Najlepszy w Warcaby” – Przedszkole Samorządowe nr 26 w Białymstoku
  • Marta Jancewicz, Paulina Koronkiewicz (  gr IV) – wyróżnienia w Konkursie plastycznym : ” Za co kochamy wiosnę?
  • Zespół taneczny “Wesołe pomponiki” (dzieci z grupy IV ) dyplom z upominkami  w “Niezapominajkowym przeglądzie tanecznym” – MDK
  • Zespół taneczny “Wesołe pomponiki” (dzieci z grupy IV ) dyplom z upominkami  w Przeglądzie Tanecznym “Roztańczone przedszkolaki” – MDK
  • Zespół wokalny w składzie ( Marek Mróz, Kasia Mystkowska, Hania Ponciło)- gr IV- dyplom z nagrodami oraz statuetka w Festiwalu : “Optymistyczne muzykowanie”
  • Miłosz Milewski- grupa IV – nagroda w VII Edycji Konkursu Recytatorskiego: “Lokomotywą z Julianem Tuwimem i Janem Brzechwą
  • Zuzanna Sienkiewicz – grupa V – wyróżnienie w VIII Edycji Konkursu Plastycznego „Radosna Rodzina” – Przedszkole Samorządowe nr 30 w Białymstoku
  • Jakub Han – grupa V – wyróżnienie specjalne w IX Edycji Konkursu Wokalno – Recytatorskiego „w krainie wierszy i piosenek Doroty Gellner” – Przedszkole Samorządowe nr 32 w Białymstoku
  • Julita Jaromińska- gr V- nagroda w Konkursie piosenki: “Wiosna piosenką malowana” – PS 49
  • Zuzanna Sienkiewicz grupa V – wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w naszej rodzinie” – Szkoła Podstawowa nr 28 w Białymstoku
  • Blanka Rukieć- grupa IV: wyróżnienie w Konkursie  piosenki autorskiej : – MDK
  • Grześ Sas- gr III- nagroda w Konkursie Piosenki : “Zdrowym być” – PS 68 , MDK
  • Patrycja Krejza- gr III- dyplom, upominek w Konkursie Piosenki : “Zdrowym być” – PS 68 , MDK
  • Zosia Siemieniako- gr IV- wyróżnienie w Konkursie Recytatorsko- Aktorskim : ” Bajki w literaturze dziecięcej” – PS 50
  • Piotr Świsłocki- gr V- wyróżnienie w Konkursie Recytatorsko- Aktorskim : ” Bajki w literaturze dziecięcej” – PS 50
  • Zuzanna Sienkiewicz- grupa V- nagroda w Konkursie plastycznym pt ” Bajki Jana Brzechwy” – PS 49
  • Mirella Rychter- grupa IV- wyróżnienie  w Konkursie plastycznym pt: ” Zimą jest wesoło” – – PS 81 ” Brzoskwiniowy Raj”
  • Mirella Rychter- grupa IV- wyróżnienie w Konkursie plastycznym pt: “Białystok moje miasto”
  • Zosia Siemieniako- grupa IV- wyróżnienie w Konkursie plastycznym pt: “Białystok moje miasto”
  • Hania Ponciło- gr. IV, nagroda w Festiwalu zimowej piosenki: ” Zimo baw się z nami”
  • Marek Mróz- gr IV, nagroda w Festiwalu zimowej piosenki: ” Zimo baw się z nami”
  • Wojciech Pawlicki -grupa V – II miejsce w konkursie plastycznym „Podlasie w zimowej szacie” Przedszkole Samorządowe nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku.
  • Sebastian Wardziejewski- grupa V – wyróżnienie w konkursie plastycznym „ Podlasie w zimowej szacie” Przedszkole Samorządowe nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku.
  • Szymon Bielawski- grupa IV- nagroda  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym: ” Pod skrzydłami Anioła” – PS 82
  • Kuba Han- grupa V- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ” Pluszowy miś moim przyjacielem jest”
  • Paulina Koronkiewicz- grupa IV: wyróżnienie w Konkursie plastycznym pt: “Bohaterowie ulubionych bajek”- PS nr 4
  • Blanka Rukieć- grupa IV: nagroda w Konkursie  plastycznym : ” Barwy Świata Przyrody”- PS 79
  • Maja Krynicka- grupa IV : nagroda w Jesiennym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej- PS nr 51 ” Przyjazne”
  • Blanka Rukieć – grupa IV –   II miejsce w Konkursie plastycznym pt: ” Strażnik Miejski w oczach dziecka” – w P S nr 25
  • Hania Ponciło- grupa IV – wyróżnienie w  Konkursie Piosenki pt ” Witajcie w naszej bajce”-organizator Przedszkole Samorządowe nr 81 – miejsce MDK
  • Zosia Sienicka- grupa II-  nagroda w  Konkursie Piosenki pt ” Witajcie w naszej bajce”-  organizator Przedszkole Samorządowe nr 81 – miejsce MDK

Rok przedszkolny 2013/ 2014

  •   Marek Szkiłądź -grupa IV -wyróżnienie w konkursie “Kangurek Matematyczny” w Przedszkolu Samorządowym nr 64 “Akademia Jasia i Małgosi”
  • Nikola Wnorowska – grupa IV  – I miejsce w konkursie “Kangurek Matematyczny” w Przedszkolu Samorządowym nr 64 “Akademia Jasia i Małgosi”
  • Zuzanna Burak, Oliwia Bielawska, Maciej Pytluk- grupa IV wyróżnienia w konkursie plastycznym “Ekumeniczne Święto Rodziny”
  • Milenka Jakoniuk grupa I – nagroda – w VIII edycji Konkursu Plastycznego „Za co kochamy Wiosnę” w Przedszkolu Samorządowym Nr 48 „Bajkowa Kraina
  • Kuba Stankiewicz – grupa V – wyróżnienie w konkursie plastycznym “Za co kochamy wiosnę” – Przedszkole Samorządowe nr 48 ” Bajkowa Kraina” w Białymstoku
  • Sebastian Kuderko grupa V – wyróżnienie w II Konkursie Fotograficznym Optymistycznych Przedszkoli “Uśmiech dziecka – ósmy kolor tęczy”
  • Maja Choruży grupa I – wyróżnienie w II edycji Konkursu Fotograficznego Optymistycznych Przedszkoli „Uśmiech dziecka – ósmy kolor tęczy” w Przedszkolu Samorządowym Nr 48 „Bajkowa Kraina”
  • Agatka Markiewicz – grupa I wyróżnienie w II edycji Konkursu Fotograficznego „Uśmiech dziecka – ósmy kolor tęczy” w Przedszkolu Samorządowym Nr 48 „Bajkowa Kraina”
  • Nikola Wnorowska, Marek Szkiłądź, Kacper Stabiński- grupa IV – I miejsce w V Edycji Turnieju Wiedzy “Bezpieczny Przedszkolak” Przedszkole Samorządowe nr 35 “Wesołe” Białystok
  • Zespół taneczny “Uśmiechnięte Promyczki” (dzieci z grupy IV i V) – wyróżnienie w “Niezapominajkowym Konkursie Tańca” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 42 w Białymstoku
  • Nikola Wnorowska grupa IV – wyróżnienie w I Edycji Konkursu Recytatorskiego “English Poems” MDKPrzemek Siwek grupa V – II miejsce w VIII Edycji Turnieju Warcabowego Najlepszy w Warcaby – Przedszkole Samorządowe Nr 26 Integracyjne w Białymstoku.
  • Jacek Jancewicz grupa V – I miejsce w VIII Edycji Turnieju Warcabowego Najlepszy w Warcaby – Przedszkole Samorządowe Nr 26 Integracyjne w Białymstoku.
  • Zosia Sienicka -gr I, Hania Matys, Nikola Wnorowska, Zuzia Burak -gr IV – wyróżnienie w X edycji wojewódzkiego konkursu piosenki autorskiej; tekst piosenki napisała pani Agata Kraszewska ; podkład muzyczny -autor nieznany
  • Zosia Sienicka – gr I nagroda w VII edycji konkursu recytatorskiego „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” w Przedszkolu Samorządowym nr 48 „Bajkowa Kraina”
  • Marcel Wysokiński – gr III nagroda w VII edycji konkursu recytatorskiego „Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem” w Przedszkolu Samorządowym nr 48 „Bajkowa Kraina”
  • Wiktoria Marczewska -grupa V – nagroda w konkursie plastycznym “Każdy przedszkolak mały i duży wie co zdrowiu służy” Przedszkole Samorządowe nr 51 Białystok
  • Hania Matys – grupa IV – wyróżnienie w VI edycji wojewódzkiego konkursu recytatorskiego “Jestem przyjacielem lasu” Przedszkole Samorządowe nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi.
  • Adrian Jagiełło – grupa V – nagroda w konkursie plastycznym “W krainie Świętego Mikołaja” Szkoła Podstawowa nr 34 im. Gen. J. Z. Bema w Białymstoku
  • Jacek Jancewicz – grupa V – nagroda w X konkursie plastycznym „W Bożonarodzeniowym  nastroju” – PS nr 68 im. J. Korczaka w Białymstoku
  • Nikola Wnorowska z grupy IV – wyróżnienie  w konkursie plastycznym “Piękne bo Polskie ” w Przedszkolu Samorządowym nr 78
  • Amelka Falkowska z gr. V – wyróżnienie w konkursie plastycznym “Czary pani jesieni” XII edycja 2013. Przedszkole Samorządowe nr 53 im. Marii Kownackiej “Plastuś” w Białymstoku
  • Adrian Jagiełło  z gr. V – nagroda specjalna w konkursie plastycznym “Baśnie i Legendy Polskie” w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Białymstoku

    Rok przedszkolny 2012/ 2013

  • Wyniki turnieju szachowego

  Białystok 2013  – k l a s yf i k a c j a  d z i e w c z ą t

L.p. Nazwisko Imię , Pkt .

 Grabowska, Oliwia – 4,5 pkt

  Arciszewska, Zuzanna – 4,0 pkt

Szkopiec, Karolina – 4,0 pkt

Turel, Elżbieta – 3,5 pkt

Nartowicz, Maria – 3.5 pkt

Wyniki turnieju szachowego  –

Białystok 2013 – k l a s yf i k a c j a  chłopców

L.p. Nazwisko Imię , Pkt .

Iżbicki , Arkadiusz- 4, 0 pkt

_____________________

  • Nikola Wnorowska z grupy III – nagroda w konkursie recytatorskim “Optymistyczne wiersze Juliana Tuwima” w Przedszkolu Samorządowym nr 5
  • Marta Micewicz z grupy I – wyróżnienie w konkursie recytatorskim “Optymistyczne wiersze Juliana Tuwima” w Przedszkolu nr 5
  • Mikołaj Siemieniuk z grupy V – wyróżnienie w konkursie matematycznym Kanugerk Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym  nr 64
  • Karolina Szkopiec z grupy V – wyróżnienie w konkursie matematycznym Kanugerk Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym  nr 64
  • Marta Micewicz ( gr I) – nagroda w VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego:” Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem”
  • Marta Micewicz ( gr.I ) –NAGRODA –STATUETKA „Mikrofon” –„Mam Talent” w Przedszkolu Samorządowym nr 35 „Wesołe”
  • Tomasz Jędrzejak z grupy III otrzymał wyróżnienie w konkursie recytatorkim pt: “Wiersze Jana i Juliana” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 46 w Białymstoku.
  • Nikola Wnorowska ( gr III) – nagroda  w konkursie recytatorskim : “Dzieciaki kochają zwierzaki”
  • Hania Matys- ( gr III) – wyróżnienie w konkursie plastycznym: ” Za co kochamy wiosnę?”
  • Nikola Wnorowska ( gr III) – wyróżnienie  w konkursie plastycznym : ” Za co kochamy wiosnę?”
  • Nikola Wnorowska z grupy III otrzymała wyróżnienie w konkursie piosenki ‘Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2012″ w MDK
  •  Wiktoria Marczewska z gr IV zajęła III miejsce w Konkursie Plastycznym “Złota Polska Jesień” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 51 “Przyjazne”
  • Zosia Stepaniuk z grupy V – otrzymała WYRÓŻNIENIE w konkursie piosenki „Mikołajkowa Gala Przedszkolaka 2012” w MDK
  •  Zofia Stepaniuk ( gr V) : nagroda w konkursie plastycznym pt: ” Czary Pani Jesieni”  w Przedszkolu Samorządowym Nr. 53 ” Kubusia Puchatka
  • Oliwia Grabowska ( gr.V) NAGRODA – w IX Konkursie Malarskim z elementami ORIGAMI “Leśne Opowieści” pod patronatem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Przedszkolu Samorządowym NR 32 “Bajkowe Miasteczko”
  •  Maria Nartowicz ( gr.V) WYRÓŻNIENIE – w IX Konkursie Malarskim z elementami ORIGAMI “Leśne Opowieści” pod patronatem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Przedszkolu Samorządowym NR 32 “Bajkowe Miasteczko”
  • Oliwia Grabowska ( gr V) – WYRÓŻNIENIE w II Edycji Konkursu Plastycznego „Jesień w moim mieście” w Przedszkolu Samorządowym Nr 81
  • Pola Matys, Marysia Nartowicz, Zosia Stepaniuk ( gr.V)  –NAGRODA na I Festiwalu „Optymistyczne Muzykowanie” w MDK
  • Marysia Nartowicz, Pola Matys , Zosia Stepaniuk ( gr.V) –NAGRODA –STATUETKA „Mikrofon” –„Mam Talent” w Przedszkolu Samorządowym nr35 „Wesołe”